Kombo 1: JUMBO + I-stojan 20 Kč kapsle 45 až 50 mm Mechanický automat na hračky, žvýkačky a hopsakoule

JUMBO (8)
  • JUMBO (8)
  • Kombo 1: JUMBO + I-stojan (5)
  • Kombo 1: JUMBO + I-stojan (6)
  • Jumbo (6)
  • Jumbo (7)
  • Jumbo (8)
Doporučujeme

Automat JUMBO s I-stojanem je vhodný především pro prodejny s omezeným prostorem. I přes jeho kompaktní rozměry pojme velké množství kapslí. PROVEDENÍ Tento automat má jednoduchý elegantní design a potěší kvalitou zpracování… Show more

 Skladem 
3,500
4,235.00 incl. VAT
VAT:
21 %
ks
Catalog number:
A01-706-1
Warranty:
2 years

Automat JUMBO s I-stojanem je vhodný především pro prodejny s omezeným prostorem. I přes jeho kompaktní rozměry pojme velké množství kapslí.

PROVEDENÍ

Tento automat má jednoduchý elegantní design a potěší kvalitou zpracování. Automat má kovovou základnu, víko i ovládací prvky, proto vydrží i méně šetrné zacházení a má dlouhou životnost. Dodává se s čtyřmi klíči. Dva klíče jsou od vrchního víka (klíč č.1) a dva od kasičky (klíč č.2). Do tohoto automatu lze umístit kapsle o rozměru 35, 50 a 60 mm. K automatu se dodává pouze jeden dávkovač dle Vámi zvoleného rozměru kapsle. V případě potřeby změny vydávaného rozměru je potřeba vložit do automatu příslušný dávkovač.

KAPACITA AUTOMATU JUMBO

35 mm kapsle – 700 ks

50 mm kapsle – 200 ks

60 mm kapsle – 100 ks

ZKUŠENOSTI STÁVAJÍCÍCH ZÁKAZNÍKŮ

V poslední době je čím dál oblíbenější stavět několik těchto automatů vedle sebe a vytvořit tak řadu, ve které je k dispozici několik druhů hraček, ze kterých může Váš zákazník vybírat. Nejčastěji jsou to tři automaty, ve kterých jsou jedny hračky pro dívky, druhé pro chlapce a ve třetím automatu série která osloví jak chlapce, tak dívky.

Tento automat je tedy oblíbený především u stánků s občerstvením a jiných provozech, kde není mnoho prostoru a tento automat lze umístit např. na pult u výdejního okénka. Rozšiřte možnosti svého podnikání umístěním jednoho, nebo několika našich mechanických automatů, které si dozajista zamilujete!

Rozměry

Výška: 146 cm

Šířka: 35,5 cm

Hloubka: 35,5 cm

Hmotnost: 17,5 kg

Kombo 1: JUMBO + I-stojan (5) Kombo 1: JUMBO + I-stojan (6) Jumbo (6) Jumbo (7) Jumbo (8)