Novinky

 • Připravte se na sezónu!

  Právě jsme naskladnili další várku automatů (Veleball, Velebox a Jumbo) a v následujících dnech budeme expedovat všechny předobjednávky. Automaty rychle mizí a pokud chcete v následující sezóně oslovit zákazníky s novým automatem, je nejvyšší čas si jej objednat!
 • Garance nejnižší ceny

  Jakožto evropský lídr v odvětví mechanických prodejních automatů Vám garantujeme nabídku nejnižších cen v Evropě. Již nemusíte hledat jinde. Pokud byste přeci jen našli nižší nabídku, garantujeme nabídku stejné nebo nižší ceny.
 • SLEVA 5 % za registraci

  Zaregistrujte se a nakupujte s 5% slevou. Slevu je možné uplatnit na celý náš sortiment. Registrací získáte přehled o všech Vašich objednávkách a fakturách. Při další objednávce již nebudete muset vyplňovat fakturační ani doručovací údaje (pokud se nezmění).
 • Přechod na nový systém

  Pokud jste našimi stálými zákazníky, pravděpodobně jste zaznamenali změnu vzhledu našich webových stránek. Pro přechod na nový systém jsme se rozhodli, abychom Vám zpříjemnili a usnadnili nákup v našem eshopu. Změny zaznamenají především registrovaní uživatelé. Nejprve je nutné zmínit, že všichni dříve registrovaní zákazníci musí provést novou registraci. To především z důvodu nemožnosti převést…
 • První automat?

  Kolik potřebuji, abych si mohl pořídit automat? Nový automat u nás pořídíte od 3500 Kč včetně náplně. Repasovný automat nabízíme již od 1000 Kč včetně náplně. Jaký automat vybrat? Mechanické prodejní automaty dělíme na PULTOVÉ a STOJANOVÉ Pultové automaty jsou určené k prodeji žvýkaček, slizounů, hopsakoulí, krmení pro zvířata a kapslí velikosti 20 až 36 mm. …