Přechod na nový systém

Pokud jste našimi stálými zákazníky, pravděpodobně jste zaznamenali změnu vzhledu našich webových stránek. Pro přechod na nový systém jsme se rozhodli, abychom Vám zpříjemnili a usnadnili nákup v našem eshopu.

Změny zaznamenají především registrovaní uživatelé. Nejprve je nutné zmínit, že všichni dříve registrovaní zákazníci musí provést novou registraci. To především z důvodu nemožnosti převést údaje z předchozího eshopového řešení do nového kvůli nařízení GDPR.

Právě nařízení GDPR je jednou z mnoha novinek, které nám i Vám nový eshop umožní lépe a přehledněji spravovat. Každý registrovaný uživatel po přihlášení ke svému účtu může sledovat a editovat Udělené souhlasy.

Responzivní a jednoduchý design Vám usnadní práci v eshopu. K dispozici je mnoho nových filtrů a řazení zboží. Ve svém účtu mají všichni registrovaní zákazníci k dispozici zobrazení či stažení veškerých svých objednávek a faktur.

Velkoobchodní partneři nyní mohou výbírat zboží v eshopu, stejně jako kdyby byli u nás ve skladu. A to včetně možnosti předobjednávek chystaných produktů.

Omlouváme se za komplikace spojené s opětovnou registrací, a doufáme, že se Vám bude v novém eshopu líbit!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese info@velenet.eu nebo telefonicky na čísle +420 603 290 898.

Váš VELENET.CZ


Wszystkie nowości